Αμηνόρροια μετά το Letrox 50 [Συμβουλή από ειδικούς]

Παίρνω το Letrox 50 από τον Νοέμβριο και έκτοτε είχα μερικές μέρες περισσότερο. Η προηγούμενη περίοδος ξεκίνησε στις 15 Δεκεμβρίου και τον Ιανουάριο δεν έχω ακόμη την περίοδο. Δεν ξέρω αν είναι τα νεύρα μου, αλλά το στήθος και το στομάχι μου πονάει πολύ τώρα. Νιώθω απαίσια. Το Letrox 50 θα άλλαζε την περίοδο μου; Αυτό το επηρεάζει;

Οι χρονικές περιόδους που λείπουν μπορεί να οφείλονται σε διάφορους λόγους. Μεταξύ άλλων, μπορεί να είναι ένα σύμπτωμα μιας ασθένειας του θυρεοειδούς. Επομένως, ίσως είναι καλή ιδέα να ελέγξετε τα επίπεδα TSH και να αναφέρετε τα αποτελέσματα στον γιατρό σας.

Να θυμάστε ότι η απάντηση του ειδικού μας είναι ενημερωτική και δεν θα αντικαταστήσει μια επίσκεψη στον γιατρό.

Barbara Grzechocizechska

Επίκουρος καθηγητής στο Τμήμα και Κλινική Μαιευτικής και Γυναικολογίας στο Ιατρικό Πανεπιστήμιο της Βαρσοβίας. Αποδέχομαι ιδιωτικά στη Βαρσοβία στο ul. Krasińskiego 16 m 50 (η εγγραφή είναι διαθέσιμη καθημερινά από τις 8 π.μ. έως τις 8 μ.μ.).

Ετικέτες:  Υγεία Φάρμακα Γλωσσάριο 

Ενδιαφέροντα Άρθρα

add
close